|

TPFD Onlıne Eğitimleri Başladı!

Profesyonel Futbolcular Derneği olarak, futbolcularımızın kişisel gelişimine destek olmak amacıyla yeni bir ilke imza attık. Universiteplus işbirliğiyle başlatılan online eğitim hizmetleri futbolcularımızın hem kariyer planlamalarına hem de hobilerine yönelik eğitimler sunuyor.

Yaklaşık 500 üyemize sunduğumuz özel hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek online eğitim platformunu hayata geçirdik. Türkiye’nin ilk online eğitim platformu olan Universiteplus’ın hazırladığı eğitimler, derneğimiz web sitesi www.pfd.org.tr üzerinden verilmektedir. Aktif üyelerimiz eğitimlere kendi profil hesapları üzerinden ulaşabilecek ve eğitimleri tamamlayanlar Universiteplus sertifikası almaya hak kazanacaktır.

Üyelerimize özel ayrıcalıklı hizmetlere devam edeceğimizi belirten dernek başkanımız Hakan Ünsal, “Üyelerimizin birçok alanda hizmetler vermeyi planlıyoruz. Eğitim başlığı öncelikli konularımız arasında ilk sıraya koyduğumuz ve çok önem verdiğimiz bir hizmetimiz. İlk işbirliğimiz Türkiye’nin ilk online eğitim platformu olan Universiteplus le yapmaktan çok mutluyuz. Üyelerimizden alacağımız geri bildirim ve taleplerle önümüzdeki günlerde yeni eğitim içerikleri de ekleyeceğiz” dedi.

Universiteplus kurucu ortağı Volkan Karabacak da, Profesyonel Futbolcular Derneği ile gerçekleştirdikleri işbirliğinden duydukları memnuniyete dile getirerek, “3. yılımızı tamamlarken üniversite düzeyindeki online eğitim programlarımızla 26 bin öğrencimize eğitim ulaştırdık. Profesyonel Futbolcular Derneği işbirliğimiz ile Süper Lig'den amatör liglere kadar her futbolcumuza erişip, futbol kariyerine ara vermeden istedikleri eğitimleri alabilmelerini önünü açacağız” dedi.

Universiteplus Hakkında
Universiteplus Türkiye’nin online eğitim platformudur. Boğaziçi ve İstanbul Teknik Üniversiteleri gibi ülkemizin öncü üniversiteleri ile beraber akredite online eğitim programları düzenlemektedir. Başladığı günden bugüne 26.000 öğrencisi olmuştur. YÖK tarafından onaylı sertifika eğitimlerinin yanı sıra yakın bir zaman da yüksek lisans programları açacaktır.

Amacı; Online eğitimin gücü ile beraber üniversitelerin kaliteli eğitimlerine, sertifikalarına, master programlarına ve diplomalarına ulaşmak isteyen herkese, her yerden ve istediği zaman ulaştırmaktır. Universiteplus'a dernek web sitemiz üye girişinizi yaptıktan sonra üye panelinizden ulaşabilirsiniz.

furjiva
X

X